Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Kariyermedya Nedir, Ne İçin Kullanılır ?

Kariyermedya smm panel hizmetlerini 7/24 sağlayan otomatik bir sistemdir. Kariyermedya'da tüm sosyal medya platformlarında etkileşimlerinizi arttırabileceğiniz destek paketleri sunulmaktadır. Siparişleriniz otomatik olarak başlar ve çok hızlı tamamlanır. Siparişler sayfasından geçmiş siparişlerinizin hangi durumda olduğunu öğrenebilirsiniz. 7/24 Otomatik bakiye yükleyerek işlemlerinizi gecikmeden tamamlayabilirsiniz.

Bu Hizmetlerin Hesabıma Etkisi Nedir ?

Kariyermedya panel üzerinden vereceğiniz siparişlerde kontrollü ve düzenli bir şekilde ilerleme izlerseniz etkisini göreceğinizden emin olabilirsiniz. Birkaç örnek ile açıklamamız gerekirse: Aldığınız hizmetlerle sosyal medya hesaplarınız büyecek ve daha çok kitleye ulaşmanızı sağlayacak. Bu da, sosyal medya da daha popiler olmanızı veya bir işletme sahibiyseniz, daha çok tanınan ve daha çok satış yapan bir işletme sahibi olmanıza fayda sağlayacaktır. Instagram üzerinden paylaştığınız gönderilere aldığınız, beğeni ve izlenme sayesinde “Keşfet” bölümüne çıkar. Bu, sizin gönderinizin daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasınız sağlar. Bir diğer örnek, Youtube üzerinden paylaştığınız videolarda “Önerilenler” bölümünde sürekli gözükme olasılığınız artar. Bu, sizin video paylaşımınızın daha fazla Youtube kullanıcı tarafından görülmesine yardımcı olur.

Nasıl Sipariş Verebilirim ?

Sipariş oluşturmak için ilk olarak sitemize "Kayıt Ol" sekmesine tıklayarak kayıt olmalısınız.
Kayıt işlemini tamamladığınızda sitemize otomatik giriş yapıcaksınız.
Giriş yapıldığında, altta gördüğünüz "Sipariş Oluştur" ekran açılacaktır.

KM-1

Gördüğünüz sayfada "Kategoriler" kısmında kariyermedya'a ait tüm servisler yer almaktadır.
Bu menüden sipariş vermek istediğiniz kategoriyi seçin. Daha sonra "Servis" menüsünden hangi servisten sipariş vermek istiyorsanız o servisi seçin. Seçtiğiniz serviste yazan fiyat 1000 adet fiyattır.
"Servis Açıklaması" kısmını detaylı olarak okuduğunuza emin olduktan sonra "Link" yazan yere açıklamada belirtilen link türünü yazın. Daha sonra miktar bölümüne o servisten verebileceğiniz maksimum veya minimum değerler arasında bir miktar yazın.
Bu işlemleri yaptıktan sonra "Sipariş Ve" butonuna tıklayın. Siparişiniz açıklama kısmında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Bilgilendirme: Sipariş verebilmek için, kariyermedya üzerinden oluşturduğunuz hesabınızda bakiyeniz olması gerekir. Bakiye yüklemek için, aşağıda bulunan "Nasıl Bakiye Yüklerim" sekmesine tıklayarak, aşamalarını takip ediniz.

Nasıl Bakiye Yükleyebilirim ?

Kariyermedya üzerinde kredi/banka kartı, Havale/EFT ve papara olmak üzere bir 3 farklı bakiye yükleme yöntemi bulunur. Sisteme entegreli olan Paywant alt yapısı ile 7/24 otomatik olarak bakiye yükleyebilirsiniz. Altta gördüğünüz ekran ödeme sayfamızdır.

KM-1

Birincisi Kredi/Banka Kartı ile otomatik yükleme yapmak, ikincisi havale yöntemi ile yükleme yapmak. Eğer havale yöntemi ile Paywant üzerinden ödeme yapmak isterseniz havale gönderimini Paywant hesaplarına gönderdikten sonra havale bildirimi yapmanız gerekir. Bu çok uzun sürmez. Paywant yöntemi çok daha hızlı ve kolay bir yöntem olmakta olup bakiye yüklemeleriniz otomatik olarak onaylanır ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Paywant ile yapacağınız ödemeler 3D Secure sistemi ile korunmakta olup şifrelenmektedir kredi kartı ile yapacağınız her işlemde sizlere bankanız tarafından SMS gönderilir ve SMS onayı alınır. 3D Secure Sistemi asla hiçbir kart bilginizi veya kişisel bilginizi barındırmaz, saklı tutamaz. Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Daha ne duruyorsun! Sipariş vermek için alttaki linke tıkla ve kayıt ol.

Otomatik İşlemler Nedir ?

Otomatik işlemler panel üzerinden sürekli işlem yapmanızda size fayda sağlar. Otomatik işlemleri oluşturduktan sonra panel üzerine hiçbir işleme gerek duymazsınız. Otomatik işlemler sosyal medya platformlarında paylaştığınız gönderilere otomatik olarak belirlediğiniz servisi aktif eder ver kariyermedya panel üzerinde bakiyeniz bulunduğu sürece gönderim sağlar. Bu durum işlemlerinizi kolaylaştırmakla kalmaz size daha fazla süre kazandırır.

Otomatik Beğeni Nasıl Yapılır ?

Otomatik beğeniler belirlediğiniz süre boyunca bir işlem gerektirmeden otomatik olarak çalışan servislerdir. Otomatik beğeni siparişi verebilmek için; kariyermedya panel üzerinde giriş yaptıktan sonra, “Yeni Siparişler” sayfasında bulunan sipariş ekranındaki Kategorilerden “Instagram Otomatik” kategorisi seçilir. Daha sonra “Instagram Otomatik Beğeni” servislerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

KM-1

Daha sonra “Kullanıcı adı” bölümüne Instagram kullanıcı adınızı yazmalısınız. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra “Gönderi sayısı” bölümüne gelecekte kaç gönderinize otomatik olarak beğeni gönderilmesini istiyorsanız gönderi miktarınızı belirtiniz. Örneğin; gelecekteki 100 gönderiniz gibi… Miktar kısmında “Min” ve “Max” bölümlerine minimum kaç beğeni gönderilmesini istiyorsanız beğeni sayısı miktarını belirtin. “Max” bölümüne ise en fazla kaç beğeni gönderilmesini istiyorsanız beğeni sayısı miktarını belirtin. Eğer sabit bir değer girmek istiyorsanız. “Min” ve “Max” değerlerini aynı yazabilirsiniz. “Gecikme süresi” bölümüne ise gönderiniz paylaşıldıktan kaç dakika sonra beğenilerin başlamasını istiyorsanız gönderiden sonraki beğenilerin başlama süresini belirtiniz. “Bitiş süresi” bu bölümde otomatik beğeninin ne zaman son bulacağını belirmelisiniz. Otomatik İşlemler" sayfasından otomatik işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Otomatik İzlenme Nasıl Yapılır ?

Otomatik izlenmeler belirlediğiniz süre boyunca bir işlem gerektirmeden otomatik olarak çalışan servislerdir. Otomatik izlenme siparişi verebilmek için; kariyermedya panel üzerinden giriş yaptıktan sonra, “Yeni Siparişler” sayfasında bulunan sipariş ekranındaki kategorilerden “Instagram Otomatik” kategorisi seçilir. Daha sonra “Instagram Otomatik İzlenme” servislerinden herhangi birini seçebilirsiniz.

KM-1

Aşağı tarafta bulunan “Kullanıcı adı” bölümüne Instagram kullanıcı adınızı yazmalısınız. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra “Gönderi sayısı” bölümüne gelecekte kaç gönderinize otomatik olarak izlenme gönderilmesini istiyorsanız gönderi miktarınızı belirtiniz. Örneğin; gelecekteki 100 gönderiniz gibi… Miktar kısmında “Min” ve “Max” bölümlerine minimum kaç izlenme gönderilmesini istiyorsanız izlenme sayısı miktarını belirtin. “Max” bölümüne ise en fazla kaç izlenme gönderilmesini istiyorsanız izlenme sayısı miktarını belirtin. Eğer sabit bir değer girmek istiyorsanız. “Min” ve “Max” değerlerini aynı yazabilirsiniz. “Gecikme süresi” bölümüne ise gönderiniz paylaşıldıktan kaç dakika sonra izlenmelerin başlamasını istiyorsanız gönderiden sonraki izlenmelerin başlama süresini belirtiniz. “Bitiş süresi” bu bölümde otomatik izlenmenin ne zaman son bulacağını belirtmelisiniz. Otomatik işlemler sayfasından otomatik işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Kariyermedya Panel Kiralama Nedir ?

Kariyermedya üzerinden panel kiralayarak. kendi panelinizi kurabilir, müşterilerinize Kariyermedya servislerinin üzerine komisyon oranı koyarak satış yapabilirsiniz. Bu satışların üzerinden gelir elde edebilirsiniz.
Panel kiralamak için kayıt olup, sitemize giriş yapınız. Panel kiralama butonuna tıklalyınız, önünüzde açılan sayfada, tüm koşulları okuyunuz. Gerekli alanları da doldurduktan sonra panel siparişi verebilirsiniz.
Daha detaylı bilgi almak için, destek talebi oluşturunuz veya whatsapp üzerinden yazınız.

Sipariş Aşamalarını Öğren

Sipariş aşamaları siparişinizin tamamlanma sürecinde size yol gösterir. Sipariş aşamalarını öğrenmeniz siparişinizin ne durumda olduğunu kontrol etmenizde size yardımcı olacaktır. Genel olarak kariyermedya panel üzerinden verdiğiniz siparişler ilk önce kontrol aşamasından geçer daha sonra sıraya alınır ve gönderim yapılmadan önce beklenir. Gönderiniz işleme alındığında gönderim yapılırken sipariş aşaması değişir, ardından siparişiniz sonuçlanır.

Hazırlanıyor

Bu durum siparişinizin sırada olduğunu ve gönderdiğiniz bağlantının tarafımızca kontrol edildiği durumdur. Eğer siparişiniz bu durumu geçerse sipariş sırasına alınır ve “Sipariş Alındı” durumuna geçer.

Sipariş Alındı

Bu durum siparişinizin kontrolü yapıldıktan sonra sıraya alındığı durumdur. Bize gönderdiğiniz bağlantı işlem görmek için sırada bekler ve sırası gelince “Gönderiliyor” durumuna geçer.

Gönderiliyor

Bu durum siparişinizin yüklenme aşamasında olduğu anlamına gelir. Siparişiniz, sipariş verdiğiniz servis açıklamasında belirtilen süre içerisinde tamamlanacaktır.

Kısmi Tamamlandı

Bu durum siparişinizin bir kısmının yüklediği, yüklenmeyen kısmın otomatik olarak iade edildiği anlamına gelir. Bazı durumlarda satın almak istediğiniz platformda güncellemeler olmaktadır ya da bu durum haricinde kariyermedya servisleri sürekli güncellenir ve en iyi servisi size sunmaya çalışır. Fakat bazı durumlarda sipariş yoğunluğundan dolayı ya da yukarıda bahsedildiği gibi sosyal medya platformlarının sürekli güncellenmesinden dolayı eksik gönderim sağlayabiliyoruz. Bu durumda siparişinizin tamamlanmayan kısmını iade ediyoruz. Eğer bu durumla karşılaşırsanız tekrar sipariş verebilir, eksik kısmı tamamlayabilirsiniz.

İptal Edildi

Siparişinizin iptalinin birçok nedeni bulunmaktadır. En çok karşılaştığımız iptal nedeni; servislerin açıklama kısmında belirtilen “link” türüne uyulmamasıdır. Servis açıklamalarında yazan link türüne uyulmadığı durumda siparişiniz “Bekliyor” durumunda takılabilir ya da İptal edilebilir. Bu durumda yapmanız gereken link türünü kontrol edip tamamen İngilizce karakterler kullanarak link vermelisiniz. Türkçe karakterler “ÖÇŞİÜĞöçşğü” kabul edilmemektedir. Link türü haricinde de siparişinizin iptal edilmesinin birçok nedeni olabilir. Eğer sosyal medya platformları ya da kariyermedya servisleri sipariş verdiğiniz esnada güncelleniyorsa siparişiniz iptal edilecektir. Tüm bu nedenlerden dolayı siparişiniz iptal edilirse kariyermedya panel üzerinde bulunan bakiyeniz otomatik olarak iade edilir. Kontrollerini sağladıktan sonra tekrar sipariş verebilirsiniz.